امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.

به گزارش مفتاح، به نقل از  اداره ارتباطات رسانه ای شهرداری اصفهان، هادی منوچهری با اشاره به اینکه با توجه به افزایش نرخ بنزین و سهمیه بندی آن، هیچ یک از تاکسیرانان اجازه افزایش قیمت خودسرانه نرخ کرایه را ندارند، اظهار کرد: بر همین اساس افزایش خودسرانه هرگونه کرایه‌ تاکسی و سرویس مدارس ممنوع در شهر اصفهان ممنوع است.

وی ادامه داد: برای ناوبران تاکسی ۴۰۰ لیتر سهیمه سوخت ماهیانه در نظر گرفته شده که برای سفرهای درون شهری مسافران کفایت می کند و در صورت نیاز به افزایش احتمالی نرخ کرایه ها شوراهای شهر و پس از بررسی های لازم اقدام خواهند کرد.

مدیرعامل سازمان تاکسیرانی شهرداری اصفهان افزود: بنابراین رانندگان تاکسی از افزایش خودسرانه نرخ های کرایه اکیدا خودداری کنند.

وی ادامه داد: طبیعی است در صورت مشاهده هرگونه افزایش نرخ توسط راننده و مطابق قوانین حمل و نقل، برخورد لازم از طریق سازمان تعزیرات حکومتی استان و بازرسان سازمان تاکسیرانی انجام خواهد گرفت.

منوچهری تصریح کرد: همچنین شهروندان می توانند در صورت مشاهده افزایش نرخ در هر مسیر با شماره رسیدگی به شکایت شهروندان این سازمان (شماره گویا 35688100) تماس بگیرند.

مطالب پیشنهادی