21:39 1399/07/16

به گزارش  مفتاح و به نقل از روابط عمومی دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع)، مهندس کاووس حقانی ضمن تاکید بر نقش دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) افزود: این دانشگاه یکی از ظرفیت های بسیار خوب منطقه دو است و ما از حضور دانشگاه معارف قرآن و عترت در این منطقه بسیار خرسندیم.


همچنین وی اضافه کرد: دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) نقش به سزایی در زندگی دانش آموختگان این دانشگاه است و زندگی آنان رنگ و بوی قرآنی به خود بگیرید که این امر جای تحسین دارد.


وی ادامه داد: دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) همانطور که در گذشته اثبات کرده است روی آن و ظرفیت هایش به خوبی می توان حساب باز کرد .


دکتر محسن حاج کاظمیان رییس دانشگاه معارف قرآن وعترت(ع با اشاره به پیشینه دانشگاه گفت: دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) بیش از سی سال است که تاسیس شده و موسس آن حضرت حجت الاسلام والمسلمین مظاهری (قدس سره) بوده است.


دکتر محسن حاج کاظمیان با اشاره به رشته های موجود در دانشگاه بیان کرد: ما در دانشگاه سعی داشته ایم با توجه به نقش پر رنگ مباحث قرآنی در سبک زندگی مردم رشته هایی تدریس کنیم که مردم را بیش از پیش با قرآن و سیره اهل اپبیت(علهیم اسلام) آشنا میکند.


همچنین رییس دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) خاطر نشان کرد: به جز علوم قرآنی ما به تدریس علوم انسانی نیز در این دانشگاه می پردازیم که آن به شیوه ای اسلامی ارائه می گردد و نقش مستقیمی بر روی سبک زندگی مردم دارد.


دکتر حاج کاظمیان با معرفی اساتید دانشگاه گفت: سعی ما همیشه در دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) این بوده است که از اساتیدی استفاده کنیم که از بهره علمی بالایی بر خوردارند که ابن موضوع با توجه به بار علمی دانشجویان و فارغ التحصیلان این دانشگاه کاملا مشهود است.
در پایان این جلسه مقرر گشت همکاری دو مجموعه پیرامون مسائل فرهنگی و قرآنی بیش از پیش گردد.


خاطرنشان می‌شود، دیدار رئیس دانشگاه معارف قرآن و عترت(ع) مدیر منطقه دو شهرداری اصفهان صبح چهارشنبه، شانزدهم مهرماه، یکهزار و سی صد و نود نه در محل شهرداری منطقه دو برگزار شده است .

مطالب پیشنهادی