17:30 1399/08/19

به گزارش مفتاح به نقل از  اداره کل روابط عمومی و اموربین الملل استانداری اصفهان،حجت الله غلامی روز یکشنبه در پنجاه و هفتمین جلسه ستاد استانی مقابله با کرونا با حضور استاندار در سالن جلسات استانداری افزود: این ممنوعیت فعالیت مشاغل شامل شهرهای خمینی شهر، نجف آباد، شاهین شهر، لنجان، فلاورجان، شهرضا، مبارکه، سمیرم، خوانسار و اردستان می‌شود.


وی ادامه داد: این طرح برای کلانشهر اصفهان، بهارستان و سپاهان شهر از ۲۰ آبان تا ۲۰ آذر اجرایی خواهداهد شد و همه مشاغل به جز گروه یک که مایحتاج عمومی و بهداشت و درمان است از ساعت یادشده به بعد تعطیل می شوند.


سخنگوی ستاد استانی مقابله با کرونا در اصفهان با تاکید بر نظارت جدی بر صنوف تصریح کرد: تیم ناظران اتاق اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت و شهرداری‌ها تشکیل شده و نظارت‌ها را به صورت مستمر انجام خواهند داد.


وی اظهار امیدواری کرد مردم، صنوف، واحدهای تولیدی و خدماتی همچنان همکاری ویژه‌ای مشابه مصوبات قبلی ستاد استانی را ادامه دهند.


غلامی با اشاره به دورکاری کارمندان گفت: با توجه به تفویض اختیار به مدیران اجرایی مشروط بر اینکه ارایه خدمات مطلوب به مردم صورت گیرد در ابتدا بیماران زمینه‌ای و بانوان باردار و در مرحله بعد تا یک سوم با نظر مدیر دستگاه فعالیت‌ها به صورت دورکاری انجام شود.


به گفته وی فعالیت همه رستوران‌ها به صورت بیرون بر خواهد بود و طبخ و فروش غذا به این صورت باید اجرایی شود.

مطالب پیشنهادی