امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.

18:26 2019/10/06

 

به گزارش مفتاح وبه نقل از جمعیت هلال احمر استان اصفهان؛ شهریار انصاری گفت: در آستانه آغاز سال تحصیلی طرح ارمغان مهر به همراه  طرح ابتکاری جامدادی مهر با مشارکت خیران داوطلب و جوانان بشر دوست جمعیت هلال شهرستان اصفهان  اجرا شد .

وی با بیان اینکه در طرح ملی ارمغان مهر خیرین و داوطلبین هلال احمری اقدام به جمع آوری و تهیه لوازم تحریر، لباس و لوازم مورد نیاز مدرسه برای دانش آموزان کم برخوردار کردند، اظهار داشت : در قالب این طرح  نزدیک به 500 بسته لوازم التحریر به دانش‌آموزان نیازمند شناسایی شده اهدا گردید.  همچنین توسط خیران داوطلب کفش و لباس برای دانش آموزان مقاطع ابتدایی آماده شد که 100 نفر را پوشش دادیم.

 

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اصفهان در ادامه تصریح کرد: اعضای جوان و خوش ذوق دانشگاه صنعتی اصفهان نیز با اجرای طرح ابتکاری جامدادی مهر تلاش کردند تا لبخند را بر لب دانش آموزان نیازمند اصفهانی بنشانند.

شهریار انصاری با اشاره به اینکه این طرح با همکاری شهرداری اصفهان به مدت یک هفته در ورودی چهارباغ اجرا شد، افزود: بازدیدکنندگان با حضور در غرفه جامدادی مهر ، علاوه بر خرید لوازم التحریر مورد نیاز خود، امکان خرید و اهدای لوازم التحریر  به دانش آموزان نیازمند را نیز داشتند.

وی خاطر نشان کرد : سود حاصله از اجرای این طرح بالغ بر 11 میلیون تومان بود که در جهت کمک به تحصیل کودکان نیازمند با تهیه بسته های لوازم التحریر شامل دفتر ، مداد ، خودکار ، جامدادی و ..... بین دانش آموزان نیازمند در سطح شهر اصفهان توزیع شد.

گفتنی است معاون جوانان جمعیت هلال احمر استان با حضور در غرفه جامدادی مهر ضمن بازدید و گفتگو با اعضای کانون دانشجویی هلال احمر ، ابتکار دانشجویان و اعضای جوان را قابل تحسین دانست و از همت و تلاش اعضای حاضر در غرفه تشکر کرد.

مطالب پیشنهادی