کد خبر : ۸۳۷۳۵ دسته : اصفهان , تاریخ انتشار : ۱۸:۳۴ - چهارشنبه ۳ فروردین ۱۳۹۵
اندازه فونت نسخه چاپی
استاندار اصفهان:

صلاحیت مینو خالقی تأیید نشد

به گزارش مفتاح، رسول زرگرپور ظهر چهارشنبه در نشست خبری خود با خبرنگاران در خصوص آخرین تغییرات ایجاد شده در ترکیب منتخبان حوزه اصفهان در انتخابات مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: صحت انتخابات در همه حوزه‌های اصلی و فرعی استان اصفهان تأیید شده است و انتخابات در دو حوزه شهرضا و سمیرم به دور دوم کشیده شد.
وی با اشاره به وضعیت آرا نفر سوم در حوزه انتخابیه اصفهان نیز گفت: طبق نامه‌ای که از سوی شورای نگهبان در روز آخر سال گذشته به بنده رسید صلاحیت نفر سوم مورد تأیید قرار نگرفته است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه نفر سوم در رابطه با رد صلاحیت خود اعتراضاتی داشته است، تصریح کرد: بخشی از این اعتراضات به من منتقل و من نیز به وزیر کشور اعلام کرده‌ام.
وی افزود: با این وجود نفر سوم در حال پیگیری اعتراض خود است.
زرگرپور گفت: صلاحیت منتخبان اول، دوم، چهارم و پنجم از حوزه انتخابیه اصفهان تأیید شده است.
استاندار اصفهان با بیان اینکه شورای نگهبان در نامه خود به علت رد صلاحیت مینو خالقی (نفر سوم) اشاره‌ای نداشته است، گفت: به نفر سوم اعلام کرده‌ایم پیگیری‌های خود را در این راستا انجام دهد و استانداری هم تا جایی که وظیفه داشته باشد پیگیر خواهد بود.
وی همچنین با تاکید بر اینکه نظر شورای نگهبان فصل الخطاب است، افزود: در هر صورت تصمیم شورای نگهبان هرچه باشد ما آن را اجرا می‌کنیم.

منبع: مهر

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × 2 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری