کد خبر : ۵۲۴۷۵ دسته : اصفهان , دین و اندیشه , تاریخ انتشار : ۱۴:۲۳ - سه شنبه ۳ تیر ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی
آیت‌الله ناصری:

سازمان تبلیغات اسلامی باید ایجاد وحدت را سرلوحه کار قرار دهد

به گزارش مفتاح، آیت‌الله محمد ناصری، در دیدار مدیران سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان به مناسبت سالگرد تأسیس سازمان تبلیغات اسلامی، فعالیت‌های این سازمان را خوب توصیف کرد و اظهار داشت: فعالیت‌های این سازمان از ابتدای تاسیس تاکنون بسیار مناسب و در راستای اهداف اولیه بوده است.

وی با ابراز امیدواری از اینکه فعالیت‌های این سازمان مورد قبول امام زمان (عج) و در راستای اهداف مقدس دین باشد، افزود: در دنیای معاصر تبلیغات غیراخلاقی از سوی دشمنان به شیوه‌های مختلف برای تخریب نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اختلاف‌افکنی در حال انجام است و بر این مبنا امیدواریم سازمان تبلیغات اسلامی با برنامه‌ریزی مناسب در راستای ایجاد وحدت در میان جامعه تلاش کند.

استاد اخلاق حوزه علمیه اصفهان حفظ و ایجاد وحدت در جامعه اسلامی را امری ضروری برشمرد و تاکید کرد: در کنار این اتحاد توجه دادن جامعه اسلامی به امر مهم ولایت‌فقیه و دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران امری واجب است.

وی با اشاره به خدمات نظام جمهوری اسلامی ایران پس از انقلاب در راه گسترش و اعتلای اسلام ناب محمدی (ص) ادامه داد: نظام جمهوری اسلامی ایران مفهوم اسلام، شیعه و امام زمان (عج) را به دنیا شناساند و در طول ۳۵ سال پس از انقلاب اسلامی نقش موثری در گسترش اسلام در جهان ایفا کرد و این درحالی بود که پیش از این جهانیان از این موارد اطلاع بسیار اندکی داشتند.

آیت الله ناصری بار دیگر با تاکید بر لزوم موضوع حفظ وحدت در کنار انجام وظیفه ابراز داشت: امیدوارم اعضای سازمان تبلیغات اسلامی اصفهان در کنارانجام وظایف شرعی خود وحدت نظام را نیز مدنظر داشته باشند.
منبع: مهر

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نه − هفت =


صوت و فیلم

گزارش تصویری