کد خبر : ۲۶۱۹۵ دسته : اجتماعی , تاریخ انتشار : ۱۰:۳۵ - جمعه ۴ مهر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی

زمان آغاز دور جدید سفرهای عتبات عالیات

به گزارش مفتاح نیوز به نقل از مشرق، محسن نظافتی گفت: اعزام های این دوره عتبات از امروز چهارم مهر آغاز می شود و تا دهم آذر ادامه خواهد داشت.

وی در این باره افزود: اعزام های هوایی عتبات از۱۷ فرودگاه کشور انجام می گیرد و مشتاقان زیارت عتبات دیگر استان های کشور در دوره جدید مجدداً می توانند به صورت زمینی به عتبات اعزام شوند.
مدیرکل عتبات سازمان حج و زیارت از افزایش۱۵۰ درصدی اعزام ها در ایام عرفه و عید غدیر خبر داد و تصریح کرد: ظرفیت کاروان های اعزامی به عتبات برای روز عرفه تکمیل شده است اما ثبت نام در کاروان های دیگر ایام همچنان ادامه دارد.
وی، هزینه سفرهای زمینی عتبات را از ۹۸۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۶۰ هزار تومان و هزینه سفرهای هوایی عتبات را از یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان تا یک میلیون و ۳۶۰ هزار تومان اعلام کرد.
وی همچنین در خصوص هزینه سفرهای ۳ و ۴ روزه عتبات گفت: هزینه سفرهای ۳ روزه در این دوره یک میلیون و ۲۰ هزار تومان و هزینه سفرهای ۴ روزه یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومان است.
زائرانی که در دوره جدید پیش ثبت نام های عتبات شرکت کرده و در قرعه کشی پذیرفته شده اند، می توانند با مراجعه به سامانه atabat.haj.ir برای انتخاب کاروان و قطعی کردن ثبت نام خود اقدام کنند.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هشت =


صوت و فیلم

گزارش تصویری