کد خبر : ۲۶۵۲۶ دسته : اصفهان , ورزشی , تاریخ انتشار : ۱۴:۳۰ - یکشنبه ۶ مهر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی
رجب زاده بازیکنی که برای خودش کارت قرمز می خرد

رجب زاده بازیکنی که برای خودش کارت قرمز می خرد

به گزارش مفتاح به نقل ازصاحب، اولین روزهای حضور یحیی گل محمدی در باشگاه ذوب آهن مصادف شد با خروج تعدادی از بازیکنان باتجربه و تقریبا پا به سن گذاشته این تیم مثل سپهر حیدری،فرشاد بهادرانی،محسن بیاتی نیا و محمد صلصالی که البته نخواستن این نفر آخر بعد ها مشکلاتی را هم برای ذوب آهن و سعید آذری ایجاد کرد و کار به پوشیدن دمپایی و نصب ماهواره هم کشید.

اما در بین بازیکنانی که در سالهای آخر فوتبال خودشان به سر می برند فقط می توان از مهدی رجب زاده نام برد که نظر گل محمدی را جلب کرد و قرار شد که در تیم ذوب آهن بماند و با بستن بازوبند کاپیتانی به این تیم کمک کند.

در وصف سابقه رجب زاده همین بس که کمتر از ده سال قبل با همین یحیی گل محمدی در تیم ملی همبازی بوده و امروز به عنوان شاگرد باید در کنار همبازی سابق خودش بازی کند. به هر حال گل محمدی همانطور که دلایل خودش را در بحث نخواستن بازیکنان باتجربه ذوب آهن عنوان کرده بارها هم به این مسئله اشاره کرده که بر روی تجربه مهدی رجب زاده حساب ویژه ای باز کرده تا این بازیکن به همراه بقیه بازیکنان اسباب موفقیت ذوب آهن را فراهم کنند.

بازیکن شیرازی ذوب آهن که در همین تیم چهره شد و برای چند سالی هم در کشورهای عربی تحت عنوان لژیونر فوتبال ایران فعالیت کرد تا به امروز یکی از موثر ترین بازیکنان ذوب آهن بوده و دو گل هم برای تیمش به ثمر رسانده که اولی در نهایت به واسطه مشکلات خط دفاعی سوخت و دومی اسباب پیروزی در مقابل استقلال را فراهم کرد.ی

ک ضربه دقیق و زیبا از سوی رجب زاده کافی بود تا کاری از دست محسن فروزان و امید ابراهیمی بر نیاید و استقلالی ها خیلی زود در مقابل ذوب آهن با شوک روبرو شوند و همین مسئله فرصت را فراهم کرد تا شاگردان گل محمدی در ادامه کنترل بازی کنترل را در اختیار خودشان بگیرند و در نهایت به سه امتیاز شیرین دست پیدا کنند.

اما رجب زاده همانطور که در دقایق ابتدایی اسباب خوشحالی ذوب آهنی ها را فراهم کرد در دقایق پایانی با دریافت کارت قرمز کاری کرد که ذوب آهنی ها در ده دقیقه پایانی جان به لب شوند و اگر این نتیجه به تساوی تبدیل شده بود بدون شک امروز می شد از رجب زاده به عنوان ناکام ترین بازیکن ذوب آهن در برابر استقلال نام برد.

رجب زاده بعد از سالها حضور در فوتبال ایران همچنان یک زندگی سالم و بدون حاشیه را در پیش گرفته و بر مبنای اعتقاداتی که دارد و همه هم به آن احترام می گذارند به هنگام گلزنی و انجام شادی بعد از گل نوشته های زیر پیراهنش را برای توسل به امامان و ائمه نشان می دهد که رفتاری ستودنی و با ارزش است اما گاهی اوقات یادش می رود که این نوع شادی ها را کنترل کند و به مانند بازی در مقابل استقلال خیلی راحت و ساده با کشیدن پیراهن بر روی سر یک کارت زرد بی مورد را برای خودش خرید .

در حالیکه خیلی راحت می توانست با اجرای یک شادی کنترل شده خودش را از دریافت کارت زرد دور کند که اینطور نشد و در نهایت هم چوب رفتار غیر حرفه ای خودش را در دقایق پایانی خورد و از بازی اخراج شد تا کار برای ذوب آهن سخت شود.

البته تبعات اخراج رجب زاده فقط به بازی استقلال ختم نمی شود و همین هفته ذوب آهن در شرایطی مهمان نفت تهران است که رجب زاده به خاطر دریافت کارت قرمز امکان همراهی تیمش را ندارد و این برای بازیکنی که به اندازه سن و سال تعدادی از بازیکنان جوان تیمش سابقه بازی در فوتبال ایران را دارد اصلا خوب نیست.

رجب زاده اگر می خواهد که به تیمش کمک کند و دینش را به ذوب آهن ادا کند هم باید گل بزند و هم مراقب شادی های بعد از گلش باشد تا در این روزهای حساس دست ذوب اهن را داخل حنا نگذارد

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − 5 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری