به گزارش خبرنگار ستاد اطلاع رسانی چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم، حجت السلام و المسلمین محمد حسین بلک اظهار کرد: همزمانی حضور خود به عنوان مدیر کل اوقاف و امور خیریه در استان اصفهان و برگزاری چهل و دومین دوره مسابقات ملی قرآن کریم در اصفهان را به فال نیک می گیرم وخوشبختانه نخستین جلسه اداری بنده با اعضای این سازمان پیرامون برگزاری همین مسابقه برگزار شد.

وی افزود: در پرتو قرآن و استفاده از این کتاب آسمانی همه فعالیت ها و امور به خوبی و به بهترین شکل پیش می رود و زمان برای ما از امکانات مالی در حوزه برگزاری این مسابقه مهم تر بود و به لطف خداوند و قرآن کریم توانستیم به خوبی از ظرفیت سازمان اوقاف و امور خیریه استان اصفهان و فرهنگ اصفهان برای برگزاری این دوره از مسابقات استفاده کنیم.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان خاطر نشان کرد: تقسیم کار درون مجموعه ای موجب پیگیری همه بخش های مسابقه در اصفهان شد و کمیته ها به درستی توانستند فعالیت های خود را در جهت برگزاری هرچه بهتر این دوره از مسابقات سازماندهی کنند. پیگیری کار ها در میدان عمل و تدابیر کمیته پشتیبانی موجب ایجاد سهولت در بخش های اجرایی مختلف مسابقه شد.

بلک ادامه داد: در بخش هایی که باید با سایر دستگاه ها ارتباط می گرفتیم جلسات متعددی را تشکیل دادیم و به سرعت مسئله تردد و ترابری، پذیرایی ، استقبال و اسکان متسابقین را هماهنگ کردیم. اطلاعرسانی بخش مهم دیگر فعالیت ما در برگزار کردن چهل و دومین دوره مسابقات قرآن کریم بود که خوشبختانه با توجه به سلیقه مردم اصفهان، هماهنگی های خوبی در این زمینه ایجاد شد.

وی اضافه کرد: زینت بخشی عوامل امامزادگان استان اصفهان و حضور به موقع و دقیق و با برنامه متسابقین و میهمانان در مسابقه و برقراری ارتباطات تصویری و صوتی نیز از دیگر عواملی که بود که همکاران ما در سازمان اوقاف و امور خیریه برای آن زحمات زیادی کشیدند. امیدواریم مخاطبان و بینندگانی که شاهد برگزاری مسابقات هستند، ما را قضاوت کنند زیرا هیچ خللی در طول برنامه صورت نگرفت.

مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان اصفهان تصریح کرد: با توجه به محدودیت زمانی که برای برگزاری این دوره از مسابقات داشتیم فرصت برگزاری جلسات مداوم با سازمان ها و نهاد های مختلف استان را نداشتیم و انشالله اگر دستگاه ها تمایل به مساعدت اوقاف و امور خیریه در برگزاری این مسابقه داشته باشند، در طول برگزاری مسابقه نیز این مساعدت قابل انجام است.

بلک افزود: آیت الله طباطبایی نژاد به عنوان امام جمعه اصفهان و نماینده ولی فقیه در استان زحمات و الطاف زیادی نسبت به این دوره از مسابقات داشتند و ما از ایشان تشکر می کنیم و حمایت تمام قدی از مسابقات داشته اند. رسانه های مختلف استان همچون رسانه ملی فعالیت خوبی داشته اند و از رسانه ها نیز بابت تبلیغات و اطلاعرسانی از برنامه های این دوره مسابقات قرآن کریم نیز تشکر میکنم.

وی ادامه داد: از همکاران و عوامل شرکت مخابرات استان اصفهان نیز بابت همکاری های صمیمانه شان تشکر و قدرانی می کنیم.

مطالب پیشنهادی