به گزارش مفتاح, از بندرماهشهر، سردار دریادار علیرضا تنگسیری امروز در آیین افتتاح بخش جراحی محدود مجتمع درمانی شهید عمویی منطقه سوم ندسا با بیان اینکه نیروی دریایی سپاه علاوه بر رسالت نظامی  خدمت‌رسانی به مردم را از وظایف اصلی خود می‌داند، اظهار داشت: ما وظیفه خودمان می‌دانیم که به مردم خدمت‌رسانی کنیم، کشور در بخش بهداشت و درمان با مشکل جدی مواجه است و نیروهای نظامی و انتظامی باید با تمام امکانات خود به کمک دولت و مردم بشتابند.

وی با اشاره به کلینک 19 تخته بخش جراحی شهید عمویی گفت: افتتاح بخش جراحی محدود مجتمع درمانی شهید عمویی در همین راستا صورت گرفته و متعلق به همه مردم است و نیروی دریایی سپاه این  اقدامات را با جدیت و در حد توان خود ادامه می‌دهد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه همچنین از آمادگی کامل نیروی دریایی سپاه برای دفاع از آب‌های ساحلی و سرزمینی کشور خبر داد و افزود: ما در دریا محکم در مقابل نیروهای استکبار جهانی و کشورهای فرامنطقه‌ای که به خلیج فارس آمده‌اند، ایستاده‌ایم.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: ما با توکل به خدا و با تمام امکاناتی که در درون کشور و به دست توانمند متخصصان داخلی طراحی و تولید شده از استقلال و عزت جمهوری اسلامی ایران دفاع می‌کنیم و ما محکم و با تمام قدرت مقابل دشمن ایستاده‌ایم.

انتهای پیام/

تسنیم

مطالب پیشنهادی