کد خبر : ۱۰۸۶۱۳ دسته : اجتماعی , تاریخ انتشار : ۱۰:۴۵ - یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶
اندازه فونت نسخه چاپی

جزییات ماجرای تخریب خانه‌ای با مالک آن توسط شهرداری/ لزوم شناسایی ماموران خاطی

به گزارش مفتاح، عضو شورای شهر تهران گفت: هفته گذشته پس از تخریب بخشی از املاک باقیمانده تملک شده توسط شهرداری منطقه 18، پیکر احدی از شهروندان که ظاهراً در گودالی شب را به صبح می‌رسانده است پیدا می‌شود.

افشین حبیب زاده در جلسه علنی امروز شورای شهر تهران در تذکر پیش از دستور خود اظهار داشت: متأسفانه هفته گذشته پس از تخریب بخشی از املاک باقیمانده تملک شده توسط شهرداری منطقه 18، پیکر احدی از شهروندان که ظاهراً در گودالی شب را به صبح می‌رسانده است پیدا می‌شود.

عضو شورای شهر تهران افزود: پس از بررسی‌های اولیه گزارش شد این شخص از جمله مالکین ملک مذکور بوده است که به دلایل نامشخصی همچنان به زندگی خود در آن ملک ادامه داده و مأمورین شهرداری به دلیل بررسی های ناقص قبل از تخریب متوجه این موضوع نشده‌اند.

حبیب زاده بیان کرد: اگر چه هنوز زمان فوت شخص مذکور به طور قطعی از سوی پزشکی قانونی اعلام نشده است اما اساساً تذکر بنده به شهرداری منطقه 18 به جهت کم دقتی در بررسی‌های قبل از تخریب کامل ملک مذکور است.

این عضو شورا افزود: لذا لازم است شهردار منطقه 18ضمن ارائه گزارش کامل از واقعه مذکور به شورای اسلامی شهر تهران هر چه سریع‌تر مأموران خاطی را شناسایی و به مراجع ذیصلاح معرفی کند.

منبع: فارس

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − نه =


صوت و فیلم

گزارش تصویری