کد خبر : ۸۳۵۳۸ دسته : ورزشی , تاریخ انتشار : ۸:۵۳ - پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی

توبیخ کمیته انضباطی برای بازیکنان و مربیان تیم‌ها

به گزارش مفتاح، به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و پدیده مشهد در هفته بیست‌وسوم لیگ برتر در حالی برگزار شد که از سوی پرویز مظلومی، سرمربی استقلال و سیدمهدی رحمتی، دروازه‌بان این تیم تخلفاتی مبنی بر اعتراض و رفتار زننده پس از پایان بازی رخ داد. هریک از افراد فوق به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی و توبیخ کتبی محکوم شدند. تیم استقلال نیز به‌خاطر فحاشی تماشاگران این تیم نسبت به داور مسابقه، به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه نقدی برای مربی صبای قم و سپاهان اصفهان

مسابقه تیم‌های سپاهان اصفهان و صبای قم در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر برگزار شد و از سوی علی دایی، سرمربی تیم صبا و امیرحسین صادقی، مدافع تیم صبای قم تخلفاتی مبنی بر اعتراض و دخالت در امور داوری رخ داد. هر کدام از افراد فوق به توبیخ و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شدند. محمد دایی، کمک‌مربی تیم صبای قم نیز به‌خاطر اعتراض به داور و به کار بردن الفاظ رکیک به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

استیماج، سرمربی تیم سپاهان اصفهان نیز به‌خاطر دخالت در امور مربیگری تیم حریف و تحریک تماشاگران به تذکر کتبی محکوم شد و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

جریمه نقدی برای پرسپولیس و صبای قم

بازی تیم‌های پرسپولیس و صبای قم در هفته بیست‌وسوم رقابت‌های لیگ برتر برگزار شد و از سوی تماشاگران تیم پرسپولیس تخلفاتی مبنی بر پرتاب نارنجک صورت گرفت. این تیم به همین خاطر به پرداخت 100 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شده است. همچنین تیم صبای قم به‌خاطر پرتاب نارنجک توسط تماشاگرانش به پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

جریمه و تذکر کتبی برای فولاد خوزستان و سایپا

مسابقه تیم‌های فولاد خوزستان و سایپا در هفته بیست‌ودوم رقابت‌های لیگ برتر انجام شد. کمیته انضباطی تیم فولاد خوزستان را به‌خاطر اهانت تماشاگران نسبت به داور و بازیکن حریف به تذکر کتبی و پرداخت 50 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم کرد. سایپا نیز به‌خاطر داشتن پنج بازیکنان اخطاری، به جریمه نقدی 40 میلیون ریال محکوم شد.

محرومیت برای مربی و سرمربی فولاد خوزستان

دیدار تیم‌های تراکتورسازی تبریز و فولادخوزستان در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر برگزار شد و از سوی کوروش بختیاری‌زاده، مربی تیم فولاد خوزستان تخلفاتی مبنی بر اعتراض به نحوه قضاوت و فحاشی به داور که منجر به اخراج وی شد، صورت گرفت. این مربی طبق بند 4 ماده 66 به دو جلسه محرومیت از همراهی تیم و پرداخت 30 میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

به‌دلیل فحاشی نسبت به داور از سوی اسکوچیچ، سرمربی تیم فولاد خوزستان، وی نیز با توجه به تکرار تخلفاتش به‌مدت دو جلسه از همراهی تیم مربوطه محروم شد و باید 50 میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × دو =


صوت و فیلم

گزارش تصویری