امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.

17:01 1397/08/03

 

به گزارش  مفتاح وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار "مهدی معصوم بیگی" در مراسم تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان فریدونشهر اظهار کرد: امنیت نیاز اساسی هر اجتماعی برای انجام امور روزمره زندگی است و ارتقای امنیت باعث بهبود وضعیت زندگی مردم و افزایش رضایتمندی آن ها می شود.

وی در ادامه افزود: بر اساس آمارهای موجود، مؤلفه های امنیت ساز در استان اصفهان طی 7 ماهه سال جاری سیر صعودی داشته و رضایتمندی مردم از عمرکد کارکنان پلیس استان نیز 20 درصد نسبت به مدت مشابه سال قبل افزایش یافته است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان همچنین خاطرنشان کرد: نجابت مردم و رهبری مدبرانه مقام معظم رهبری و عملکرد خوب نهادهای امنیت ساز باعث شده تا در استان اصفهان شاهد ارتقای امنیت و بهبود رابطه پلیس و مردم باشیم.

این مقام ارشد انتظامی در ادامه به مراسم با شکوه پیاده روی اربعین اشاره کرد و از تمهیدات ویژه پلیس استان به منظور تسهیل در صدور گذرنامه و ویزا و دیگر خدمات در این حوزه به زائران سید الشهدا (ع) خبر داد و گفت: پلیس تمام تلاش خود برای تسهیل امور زائران اربعین به کار گرفته است و به مردم عزیز نیز توصیه می کنیم برای دریافت ویزای سفر به عراق به 196 دفتر زیارتی مشخص شده در استان مراجعه کرده و از حضور در دفاتر غیر رسمی خودداری کنند.

بخش دیگر صحبت های سردار معصوم بیگی به عملکرد پلیس در برخورد با سارقان اختصاص داشت و وی در این رابطه تصریح کرد: در حوزه برخورد با سارقان، بیش از 80 باند سرقت در 7 ماهه امسال شناسایی و متلاشی شده اند و علاوه بر آن، 3 هزاز طرح پاک سازی در نقاط آلوده استان به اجرا گذاشته شده است.

به گفته سردار معصوم بیگی ، شهرستان فریدونشهر یکی از کم جرم ترین مناطق استان اصفهان بوده و در طی سه سال اخیر هیچ گونه جرم خشنی در این شهرستان ثبت نشده و این شهرستان پایین ترین نرخ جرم را در استان دارا است.

گفتنی است، در این مراسم از خدمات 3 ساله سرهنگ "علی سبحانی" در جایگاه فرماندهی انتظامی شهرستان فریدونشهر تجلیل به عمل آمد و سرهنگ "حمزه بیلویی" به عنوان فرمانده جدید انتظامی شهرستان معرفی شد.

مطالب پیشنهادی

نظرات