به گزارش مفتاح وبه نقل ازپایگاه خبری پلیس سرهنگ "محمدرضا محمدی"  اظهار داشت: در راستای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا مجموعه پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان یکسری تمهیدات را اجرایی کرده است.

وی افزود: برگزاری جلسات هماهنگي متعدد به منظور پيشگيري از شيوع ويروس کرونا درسطح استان و داخلي یکی از این تمهیدات است.

این مقام انتظامی بیان داشت: همچنین پزشکان و پرستاران در صف خدمات پليس راهور نمي ايستند و خدمات به آنان ارائه می شود.

محمدی بیان داشت: اجراي طرح زوج و فرد در مراکز تعويض پلاک و شماره گذاري اصفهان نیز از دیگر خدمات این پلیس بود.

سرهنگ محمدی تاکید کرد: تعطيلي کامل مراکز تعويض پلاک به عنوان يکي ازمحل هاي مهم انتشار ويروس در راستاي مصوبات کميته مبارزه با کرونا با توجه به تشديد شيوع بيماري در استان به منظور حفظ جان شهروندان نیز از دیگر اقدامات این پلیس بوده است.

وی با اشاره به اینکه دوربین های زوج و فرد نیز در شهر اصفهان خاموش می باشند بیان داشت: رانندگان به تمدید معاینه فنی نیاز ندارند و گواهينامه ها نیز تا 15 ارديبهشت سال آينده اعتبار دارند.

سرهنگ محمدرضا محمدی لغو آموزش هاي تئوري و عملي آموزشگاههاي رانندگي و کليه آزمونهاي شفاهي ، آين نامه و عملي را نیز از دیگر تمهیدات این پلیس دانست و بیان داشت: بحمدلله ترافیک در شهر اصفهان و دیگر شهرهای استان نیز 50 درصد کاهش یافته است.

رئیس پلیس راهور اصفهان افزود: البته افزايش حجم ترافيک و ترددها در دو روز گذشته نسبت به هفته قبل نگران کننده است که از شهروندان درخواست می شود موضوع را جدي بگيرند و حتی الامکان از تردد های بی مورد جلوگیری کنند.

مطالب پیشنهادی