کد خبر : ۱۰۶۸۱۲ دسته : اجتماعی , تاریخ انتشار : ۱۸:۰۰ - پنجشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۶
اندازه فونت نسخه چاپی

تعجب فتاح از نبود چادر در برخی روستاهای زلزله‌زده کرمانشاه

به گزارش مفتاح، پرویز فتاح در تماس تلفنی با مسئولان استانی کرمانشاه، با بیان اینکه با وجود ارسال انبوه اقلام به ویژه چادر از سراسر کشور به استان کرمانشاه، چنین وضعی قابل تأمل است، از مسئولان استانی می‌خواهد فورا به این روستا رسیدگی شود.

تعدادی از مصدومان و مجروحان زلزله استان کرمانشاه، به برخی از بیمارستان‌های تهران منتقل شده‌اند تا مراحل درمان خود را در تهران سپری کنند.

پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی در جریان دیدار امروز خود با تعدادی از مجروحان بستری در یکی از بیمارستان‌های تهران، به گفت‌وگو با همراهان این بیماران پرداخت.

یکی از این افراد که مادرش در بیمارستان بستری و خواهرش را در زلزله از دست داده است، در گفت‌وگو با با فتاح از وضعیت نابسمان رسیدگی به زلزله‌زدگان در روستای محل زندگی خود که 600 خانوار دارد و در آنجا 360 جانباز شیمیایی دارد، به شدت گلایه داشت.

بعد از اینکه این فرد از وضعیت نامساعد وضعیت زلزله‌زدگان در این روستا گفت، پرویز فتاح در تماس تلفنی با مسئولان استانی کرمانشاه، با بیان اینکه با وجود ارسال انبوه اقلام به ویژه چادر از سراسر کشور به استان کرمانشاه، چنین وضعی قابل تأمل است، از مسئولان استانی می‌خواهد فورا به این روستا رسیدگی شود.

منبع: تسنیم

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 − 8 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری