13:34 1399/02/31

 

 

به گزارش مفتاح وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا محمدی"  اظهار داشت: در راستای تدابیر فرمانده انتظامی استان اصفهان و فرا رسیدن عید سعید فطر ، پلیس راهور اصفهان تخفیف 50 درصدی برای ترخیص خودروهای توقیف شده در نظر گرفته است.

وی افزود: کلیه خودروهایی که در پارکینگ هستند شامل این تخفیف 50 درصدی می شوند به استثنای خودروهایی که با دستور قضائی توقیف شده اند.

این مقام انتظامی بیان داشت: این عیدی پلیس اصفهان به مالکان خودروهای توقیف شده است و از روز شنبه مورخه سوم خرداد ماه به مدت 10 روز اجرایی می شود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان خاطر نشان کرد: مدت این طرح ویژه پلیس محدود است و شهروندانی که خودروهای آنها بدون دستور قضائی در پارکینگ پلیس است می بایست به دفاتر پلیس+10 مراجعه و از این تخفیف 50 درصدی پلیس بهره مند شوند.

بازگشت ساعت کاری مراکز تعویض پلاک به روال عادی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از بازگشت ساعت کاری مراکز تعویض پلاک ودفاتر خدمات خودرویی به روال عادی خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا محمدی"  اظهار داشت:ساعات کاری و خدمات رسانی کلیه مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی از روز شنبه سوم خرداد ماه به روال عادی بر می گردند.

وی با اشاره به اینکه از هفته آینده در مراکز تعویض پلاک و دفاتر خدمات خودرویی تا ساعت 14 خدمات رسانی می شود افزود: شهروندان در زمان مراجعه می بایست وسایل بهداشتی فردی مانند ماسک ، دستکش و خودکار شخصی به همراه داشته باشند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان خاطر نشان کرد: خدمات پلیس راهنمایی و رانندگی با رعایت کلیه پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری اجتماعی انجام خواهد شد.

مطالب پیشنهادی