امام رضا علیه السلام: هر که غم مؤمنى را بزداید، خداوند در روز قیامت، غم را از دل او مى زداید.

13:53 1398/01/31

 

 

به گزارش مفتاح وبه نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد اصفهان، محمدرضا متین پور،  بابیان اینکه بیمه پایه درمانی ۵۱ هزار و ۷۱۴ مددجوی اصفهانی ساکن در مناطق شهری با جمعیت بالای ۲۰ هزار نفر، هماهنگ با سایر استان‌ها به سازمان بیمه سلامت واگذار شد، گفت: عملیات اجرایی این فرآیند آغازشده است و طبق برنامه سازمان بیمه سلامت تا پایان اردیبهشت‌ماه دفترچه‌های درمانی جدید مددجویان اصفهانی در صندوق سایر اقشار این سازمان صادر می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان تأکید کرد: هزینه صدور دفترچه‌های جدید توسط کمیته امداد اصفهان پرداخت می‌شود و از مددجویان وجهی دریافت نمی‌شود.

متین پور افزود: بیمه پایه درمانی مددجویان روستایی و ساکن در شهرهای با جمعیت زیر ۲۰ هزار نفر از سال ۸۵ به این سازمان منتقل‌شده بود و اضافه شدن مددجویان شهری به آن‌ها باعث ایجاد وحدت رویه در ارائه خدمات به جامعه تحت حمایت کمیته امداد اصفهان می‌شود.


وی با بیان اینکه اطلاعات تکمیلی در مورد نحوه دریافت دفترچه‌های جدید به زودی به اطلاع مددجویان خواهد رسید، تصریح کرد: کارت‌های بیمه درمانی سابق تا تکمیل مراحل صدور دفترچه‌های جدید بیمه سلامت معتبر خواهد بود.


مدیرکل کمیته امداد اصفهان تغییرات یادشده را فقط درزمینهٔ بیمه پایه درمانی دانست و گفت: بیمه مکمل درمان این نهاد برای همه مددجویان به قوت خود باقی است و بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته سطح خدمات و اعتبارات آن افزایش خواهد یافت.


متین پور بابیان اینکه به دنبال این تغییرات هیچ تعدیل نیرویی در میان کارکنان این نهاد نخواهیم داشت، گفت: در صورت تمایل سازمان بیمه سلامت کارکنان بخش بیمه و درمان کمیته امداد اصفهان به این سازمان منتقل می‌شوند و در غیر این صورت در سایر بخش‌های این نهاد به کار خود ادامه می‌دهند.

 

مطالب پیشنهادی