12:00 1399/08/14

به گزارش مفتاح وبه نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "محمدرضا محمدي" در اظهار داشت: اخیرا افرادی به مراکز تعویض پلاک استان اصفهان مراجعه می کنند و بدون داشتن نوبت اینترنتی و با وکالت نامه هایی که اعتبار یک روزه دارند تقاضای خدمت رسانی دارند .

وی افزود: ارائه خدمات به این افراد نوعی حق الناس است و باعث معطل شدن و اتلاف وقت دیگر افرادی می شود که نوبت اینترنتی از قبل دارند.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: انجام هر گونه خدمات تعویض پلاک و شماره گذاری فقط با نوبت اینترنتی امکان پذیر است و شهروندان می بایست از قبل نسبت به اخذ نوبت اقدام کنند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان تاکید کرد : حتما به هنگام مراجعه اشخاص به دفاتر اسناد رسمي موضوع به طرفين تفهيم شود و ثبت نام از طریق سایت راهور به نشانی Rahvar120.ir امکان پذیر است.

طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی تا 8 سال زیر سال ساخت

وی همچنین در خصوص موتوسیکلت های توقیفی گفت:  در راستاي امريه مقام معظم رهبري (مدظله العالی) و به منظور جلوگيري از ضرر و زيان اموال عمومي و صيانت از اموال مردم، موتورسيکلت هاي رسوبي و توقيفي به مالکان و متصرفان تحويل داده مي شوند.

سرهنگ "محمدرضا محمدی" اظهار داشت: طرح ترخیص موتورسیکلت های رسوبی و توقیفی تا 8 سال زیر سال ساخت، به منظور جلوگیری از ضرر و زیان اموال عمومی وصیانت از اموال مردم اجرایی می شود.

وی افزود: این طرح از تاریخ 17 آبان ماه به مدت 2 ماه اجرایی می شود و مالکان، متصرفان و نمايندگان قانوني مي توانند صرفا با مراجعه به دفاتر پليس +10 نسبت به ترخيص اقدام کنند.

سرهنگ محمدی اظهار داشت: ارائه قبض رسيد پارکينگ، پرداخت خلافي و هزينه هاي پارکينگ يا حمل، ارائه سند مالکيت (برگه سبز)، کارت شناسايي موتورسيکلت و سند کارخانه سازنده در خصوص موتورسيکلت هاي فاقد پلاک الزامی است و و پرداخت خلافي بصورت اقساطی امکان پذیر است .

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اصفهان خاطر نشان کرد: طرح مذکور صرفا شامل موتورسيکلت هايي مي شود که قبل از تاريخ 29 اسفند ماه سال 98 توقيف شده باشند و شامل دیگر موتورسیکلت ها نمی شود.

 

 

مطالب پیشنهادی