کد خبر : ۸۳۵۶۵ دسته : تهران , تاریخ انتشار : ۱۰:۲۸ - پنجشنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی
فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه خبر داد؛

به دام افتادن قاچاقچی فراری توسط پلیس فیروزکوه

به گزارش مفتاح، سرهنگ محمدحسن محمدی در جمع خبرنگاران و اصحاب رسانه با اشاره به دستگیری یک قاچاقچی فراری توسط پلیس فیروزکوه اظهار داشت: پلیس شهرستان فیروزکوه از تمامی ظرفیت‌های خود برای برخورد با قاچاقچیان و مخلان نظم و امنیت عمومی استفاده می‌کند.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه افزود: مأموران پلیس شهرستان فیروزکوه به‌صورت شبانه‌روزی تلاش می‌کنند تا امنیت و آسایش در میان مردم حکمفرما باشد.

وی ادامه داد: در مردادماه سال جاری، مأموران یگان تکاوری در استان یزد، به خودرویی مشکوک شده و دستور توقف می‌دهند اما راننده پژو پارس به هشدارهای لازم توجه نکرده و از محل می‌گریزد.

فرمانده انتظامی شهرستان فیروزکوه تأکید کرد: پس از بررسی‌های لازم، مشخص می‌شود که در درون این خودرو، ۴۵ کیلوگرم مواد مخدر جاسازی‌شده و به همین خاطر فعالیت‌های اطلاعاتی و پلیسی برای شناسایی و دستگیری مجرم آغاز می‌شود.

وی ادامه داد: در طول ماه‌های اخیر، اقدامات فراوان اطلاعاتی برای دستگیری قاچاقچی موردنظر انجام می‌شود تا اینکه برخی از سرنخ‌های موجود به شهرستان فیروزکوه ختم می‌گردد.

وی تأکید کرد: پلیس شهرستان فیروزکوه نیز به‌صورت گسترده، تحقیقات را آغاز می‌کند تا اینکه پس از انجام فراینده‌های اطلاعاتی، مشخص می‌شود که فرد موردنظر، مدتی است که در فیروزکوه سکونت دارد.

سرهنگ محمدی تأکید کرد: پس از شناسایی محل اختفای متهم، در عملیاتی غافلگیرانه فرد موردنظر دستگیر و از محل اختفای متهم، ۳۳۰ گرم مواد مخدر دربسته‌های پلاستیکی کشف می‌شود.

منبع:مهر

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یک × پنج =


صوت و فیلم

گزارش تصویری