کد خبر : ۳۱۵۵۵ دسته : ورزشی , تاریخ انتشار : ۹:۱۵ - چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی
سخنگوی باشگاه استقلال:

بعد ازدیدارهای پیش رو در مورد جاسم کرار تصمیم گیری می شود

به گزارش مفتاح به نقل از ایرنا، سید سعید افجه ای، افزود: کرار در دو روز گذشته تمرین کرد و امروز نیز همراه با تیم عازم اصفهان است.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران یادآور شد: مسایلی در قضیه اخراج کرار در دیدار تیم های تراکتورسازی و استقلال مطرح بود که کمیته انضباطی پیگیری کرد اما هنوز به جمع بندی نرسیده ایم زیرا طبق آیین نامه انضباطی باشگاه، بعد از تصمیم گیری کمیته انضباطی، رای باید توسط مدیر عامل در جلسه هیات مدیره ابلاغ شود اما تا کنون فرصتی پیش نیامده و بعد از دیدارهای پیش رو در این زمینه تصمیم گیری می شود.

افجه ای در مورد اختلافات آندرانیک تیموریان با باشگاه استقلال نیز گفت: آن گونه که برخی وانمود می کنند ، نیست و باشگاه با تمامی بازیکنان قرارداد دوساله دارد و قراردادها نیز بلاشرط است. البته این گونه موضوعات یک درد دل خانوادگی است که بعد از دیدارهای پیش رو سعی می کنیم برطرف شود.

سخنگوی باشگاه استقلال تهران در مورد آخرین وضعیت مهدی کریمیان نیز افزود: کریمیان هنوز بلاتکلیف است و تا کنون به رغم پیگیری های صورت گرفته، پاسخی به صورت رسمی در مورد وضعیت وی به باشگاه ارسال نشده است.

افجه ای یادآور شد: در مجموع استقلال در دیدار با ذوب آهن در جام حذفی، قاضی را به دلیل مصدومیت، شهباززاده و کریمیان را نیز به دلیل محرومیت در اختیار ندارد. البته محرومیت شهباززاده به دلیل کارت زردی است که در دیدار قبلی گرفته است.

وی در مورد آخرین وضعیت واگذاری باشگاه استقلال به بخش خصوصی نیز گفت: روند خصوصی سازی استقلال با همکاری سازمان خصوصی سازی، مجلس شورای اسلامی و وزارت ورزش در حال انجام است و در آینده نه چندان دور نهایی می شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تهران گفت: سازمان حسابرسی گزارش خود را از صورت های مالی نهایی و آماده کرده است اما بررسی وضعیت کلی باشگاه از نظر اموال منقول و غیر منقول قدری زمان می برد و هیات مدیره در حال کارشناسی آن است و سعی می کنیم در اسرع وقت گزارش هیات مدیره باشگاه تهیه شود.

افجه ای در مورد وضعیت استقلال در نیم فصل دوم و دیدارهای آینده نیز گفت: امیدوارم روندمان از نیم فصل گذشته که خیلی مناسب نبود، بهتر شود و هواداران نیز از نارضایتی خارج شوند. همان طور که امیرقلعه نویی اخیرا گفته، آمار استقلال در نیم فصل اول خوب نبوده است.

وی توضیح داد: امیدوارم در رقابت های جام حذفی نیز کار به جایی ختم شود که شاهد یک دربی دیگر باشیم اما این که چه تیمی پیروز یا بازنده می شود، دست خداست.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال همچنین از تمامی کسانی که درمراسم گرامیداشت یاد و خاطره مرحوم غلامحسین مظلومی پیشکسوت فوتبال ایران در مسجد نور حضور یافتند ، تشکر کرد.

این مراسم روز سه شنبه توسط باشگاه استقلال برگزار شد.

ورزشی(4)**9140**1581

انتهای پیام /*

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 + 17 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری