کد خبر : ۲۵۶۵۹ دسته : سیاسی , تاریخ انتشار : ۱۹:۳۲ - دوشنبه ۲۴ شهریور ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی

بازدید نماینده شاهین شهر از اداره کل ثبت و احوال استان اصفهان

به گزارش مفتاح به نقل از روابط عمومی اداره کل ثبت و احوال استان، صبح روز دوشنبه 24 شهریور ماه حاجی نماینده محترم مردم شاهین شهر ، برخوار و میمه میهمان اداره کل ثبت احوال استان اصفهان بود و ضمن بازدید از اداره کل ، طی جلسه ای مسائل مختلف مرتبط مورد بررسی قرار گرفت
در این جلسه که ساعت 7 صبح در دفتر مدیرکل ثبت احوال و با حضور معاونین اداره کل و رؤسای ادارت حوزه انتخابات (دولت آباد و شاهین شهر) برگزار گردید . آقای مهندس حاجی رحیمیان مدیرکل ثبت احوال استان اصفهان طی گزارش مشروحی ، اهم فعالیتها و پروژه های مهم سازمان ثبت احوال کشور و همچنین اقدامات مهم اداره کل ثبت احوال استان اصفهان را برشمردند.
ایشان تأکید کردند: تلاش و همت ما در کلیه فعالیتهای اداره کل ثبت احوال در سراسر استان این بوده است که با تلاشی شبانه روزی و مدیریتی جهادی و با همت ویژه کارکنان در سراسر استان بتوانیم کلیه خدمات سجلی و هویت را با این 3 اصل ارائه نمائیم:
1- تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات در حداقل زمان ممکن
2- ارائه فعالیتها و اقدامات با مطالعه کامل و بصورت علمی و پشتوانه فنی و تجهیزات و بهره گیری از تکنولوژی روز
3- توجه به پیوست فرهنگی برای همه فعالیتها
پس از صحبتهای آقای حاجی رحیمیان ، معاونین محترم اداره کل نیز به بیان نکات مورد نظر خود پرداخته و سپس رؤسای ادارات دولت آباد و شاهین شهر نیز چالشها و موارد شهرستان مربوطه را بیان کردند.
سپس آقای حاجی نماینده محترم مجلس نیز ضمن استقبال و تشکر از گزارش خوب ارائه شده و از فعالیتهای خوب ثبت احوال در استان و به ویژه 30 اداره ثبت احوال که در حوزه انتخابیه ایشان قرار دارد (میمه ، شاهین شهر ، دولت آباد) تقدیر نمود و عنوان کرد:
مدیریت جهادی که مدنظر مقام معظم رهبری بوده است کاملاً در این اداره کل مشهود است.
ایشان همچنین به ارتباط تنگاتنگ خود با مردم اشاره کردند و گفتند: در طی جلسات مختلفی که بنده با مردم دارم الحمدلله هیچ مشکل و گلایه ای از ثبت احوال به من ارائه نشده است و این نشان از فعالیت خوب و مدیریت قوی ثبت احوال دارد.
ایشان تنها چالش موجود را افراد مشکوک التابعه و اتباع خارجی دانست و اشاره کرد با توجه به اینکه تعداد ایشان در بعضی مناطق زیاد است و خیلی از آنها ازدواجهایی نیز با ایرانیان انجام داده اند نیاز است فکر اساسی صورت گیرد.
وی در پایان به اهمیت مرزبانی هویت ایرانیان اشاره کرد و گفت این مرزبانی که شما به عنوان ثبت احوال انجام می دهید یک «دفاع مقدس» است و باید قدر و اهمیت آن را بدانید.
قابل ذکر است آقای حاجی در پایان بازدید کوتاهی از گنجینه اسناد هویتی اداره کل داشت و تندیس یادبود ثبت احوال نیز توسط مدیرکل به ایشان به عنوان یادبود اهدا گردید.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × 2 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری