کد خبر : ۹۰۸۸۰ دسته : یادداشت روز , یادداشت و مقالات , تاریخ انتشار : ۱۳:۳۴ - پنجشنبه ۱۰ شهریور ۱۳۹۵
اندازه فونت نسخه چاپی

«ایستاده ایم 2» یک آیه برای توکل بیشتر به خدا

به نام او که هر چه داریم از اوست
 
نماهنگ بسیار زیبای ایستاده ایم، بی اشکال نیست اما اشکالش این نیست که مثلا چند صد میلیون خرجش شده است.اینکه جوانانی مومن و عمیقا انقلابی اینقدر توانایی دارند که در اشل یک نماهنگ البته ، کاری کنند شبیه آنچه برادرمجید مجیدی در فیلم پیامبر باهزینه های بسیار گزاف و با نیروی خارجی انجام داده بود، بسیار غرورآور و امیدآفرین است.
 
یک روزی در مورد تیزرهای ضعیف کتاب همین نگاه تنگ حاکم بود اما امروز یک آنونس سینمایی برای دختر شینا آنچنان موثر واقع می شود که چشمان فرمانده کل سپاه را پراشک میکند و انگیزه مند میشود برای سرمایه گذاری کلان روی سریالی فاخر برای دختر شینا و حماسه جهاد همسران مظلوم شهدا.
 
این اثر واقعی اینگونه تولیدات است.امروز بحمدالله امثال باقر مفیدی ها و شفاه ها دارند زیاد میشوند اما خط شکن ها و نوآوران معمولا در مراحل اول شماتت میشوند و بدو بیراه میشنوند.
 
باید صبور باشیم.باید صبور باشند و صبور و مستقیم و مستقیم تا کار را به نهایت برسانیم.
 
امروز میشود کارهای به اصطلاح بیگ پروداکشن در اشل کارهای معجزنشان انقلاب و دفاع مقدس و حتی تاریخ اسلام و تاریخ انبیاء و …
 
مفهومی که من از ایستاده ایم دوم فهمیدم ، عمق ایمان طراح و کارگردان آن به قداست و قداست و قداست پرچم انقلاب اسلامی و نظام مقدس اسلامی است.
 
یک نشانه و آیه برای تذکر به مومنین برای ایمان و توکل بیشتر به خدایی که از ناوها و ناوسازها بزرگتر بوده و هست.از هواپیما های جنگنده و سازندگان آن ها بزرگتر است.
 
همان خدایی که شنهای صحرا و قطره قطره دریاها ماموران او بوده و هستند.همانگونه که امام میگفت در قضیه طبس که شنها مامور خدا بودند.
 
امیدوارم دست اندرکاران و حمایت کنندگان عزیز اینگونه کارها در همین مسیر استوار و پایدار بمانند و شماتت برخی دوستان عجول و البته دلسوزمان، آنها را از تولیدات انقلابی و موثرتر و کم اشکال تر منصرف نکند.
 
خدا کمک میکند کسی را که او را یاری میکند.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 3 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری