20:23 1399/05/07

به گزارش مفتاح و به نقل از  روابط عمومی مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان، دکتر غفور راستین اظهار کرد: امروز سه شنبه هفتم مردادماه جاری 4 هلی پد اورژانس پیش‌بیمارستانی در 4 نقطه استان اصفهان آزمایش و به بهره برداری رسید؛ این پدها همزمان با یک پرواز متشکل از 4 نفر کارشناس پروازی، معاون فنی و عملیات استان و مسئول اورژانس هوایی اصفهان، آزمایش و افتتاح شد.


وی افزود: پد بالگرد شهر زیار در زمینی به وسعت 400 متر مربع با اعتباری بالغ بر 150 میلیون تومان به همت شهردار و شورای شهر زیار، پد حسن آبادِ جرقویه با هزینه یکصد میلیون تومان به همت شهردار و شورای شهر، پد کُهرویه شهرضا با اعتبار 150 میلیون تومان به همت اداره گاز شهرستان و پد منظریه شهرضا در زمینی به وسعت 600 متر مربع و با اعتباری بالغ بر 200 میلیون تومان به همت شهردار منظریه و شورای شهر در مجاورت جاده ترانزیتی اصفهان- شیراز احداث و به بهره برداری رسیدند.


مدیر حوادث و فوریت‌های پزشکی استان اصفهان تصریح کرد: مراسم افتتاح این 4 پد با حضور بخش‌داران، شهرداران، اعضای شورای شهر و مسئولان محلی برگزار شد.


دکتر راستین خاطرنشان کرد: در استان اصفهان 24 هلی پد فوریت‌های پزشکی جانمایی شده که امروز یازده، دوازده، سیزده و چهاردهمین پدها افتتاح شدند و امیدواریم که سایر پدها نیز تا پایان امسال احداث و به بهره برداری برسند.

مطالب پیشنهادی