کد خبر : ۳۱۵۴۲ دسته : دین و اندیشه , تاریخ انتشار : ۱۱:۴۶ - سه شنبه ۴ آذر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی

افتتاح مرکز آموزش نیروی انسانی مسجد مقدس جمکران در آینده نزدیک

به گزارش مفتاح به نقل از مهر، بنی حسن مدیر منابع انسانی مسجد جمکران از تدوین بخشنامه آموزشی ویژه کارکنان این مسجد خبر داد و گفت: در حال آماده سازی و تجهیز کلاس‌ های مرکز آموزش نیروی انسانی برای برگزاری دوره ‌های مختلف هستیم.

وی ادامه داد گفت: قرار است حدود 120 نفر در سه کلاس‌ و دوره‌ مرکز آموزشی مسجد مقدس جمکران شرکت کنند.

مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران با بیان اینکه دوره ‌های آموزشی در دو بخش عمومی و تخصصی برگزار می‌شوند، خاطرنشان کرد: نیازسنجی آموزشی در بخش عمومی صورت گرفته است.

وی یادآور شد:‌ دوره نخست آموزش عمومی 30 ساعته برای کارکنان مسجد مقدس جمکران و آشنایی آنها با قوانین، مقررات، نحوه خدمت رسانی و دیگر مسائل است که سرفصل‌ های دوره نیز تدوین شده و در آینده نزدیک اجرایی می‌شود.

بنی حسن با اشاره به اهمیت توجه، تکریم و آموزش خانواده کارکنان ادامه داد : يكی از اهداف بلند مدت معاونت اجرائی، برگزاری دوره‌های آموزشی برای خانواده همكاران محترم است كه تمهيدات لازم نيز در اين رابطه پيش بيني شده است.

بنی حسن با اشاره به اینکه در آینده نزدیک مراسم افتتاح‌ مرکز آموزشی مسجد مقدس جمکران و آغاز دوره ‌ها را خواهیم داشت، گفت: براساس نیاز سنجی در بخشنامه آموزشی مسجد دو دوره عمومی و تخصصی دیده شده است.

وی ادامه داد: برگزاری دوره ‌های آموزشی تخصصی افزون ‌بر آموزش سبب ارتقای مدرک تحصیلی همکاران از سیکل به دیپلم و مدارک بالاتر می‌شود که این کار در آستانه نهایی شدن است و انتظار داریم در سه ماه پایانی سال 93 دوره آموزش تخصصی همکاران برگزار شود.

مدیر منابع انسانی مسجد مقدس جمکران توانمند سازی کارکنان در حوزه های تخصصی را هدف برگزاری دوره‌های آموزشی دانست و اضافه کرد : در صورت امکان این دوره‌ ها را در خود مسجد و در غیر این صورت با معرفی به مراکز آموزشی پیگیری می‌کنیم.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =


صوت و فیلم

گزارش تصویری