17:32 1399/08/29

به گزارش  مفتاح وبه نقل از  روابط عمومی  جمعیت هلال احمر استان اصفهان ؛ علی محمد هاشمی با اشاره به اهمیت حضور داوطلبان در راستای مبارزه با همه گیری کرونا و همکاری های بهداشتی و پزشکی با کادر درمانی اظهار داشت : برای کمک به هموطنان کردستانی در این راستا اولین تیم پزشکی داوطلب جمعیت هلال احمر استان اصفهان به شهرستان سنندج در استان کردستان اعزام شد.

وی تصریح کرد : اعضای این تیم 5 نفره متشکل از پزشک متخصص قلب ، پزشک عمومی و سه پیراپزشک با استقرار در مراکز درمانی سنندج جهت تکمیل کادر درمان در زمینه مهار بیماری کرونا و درمان بیماران متاثر از کووید 19 با جمعیت هلال احمر استان کردستان همکاری می نمایند.

محمدهاشمی در ادامه افزود: از همه افراد به ویژه پزشکان و پیراپزشکان داوطلب که تمایل دارند با حضور خود نقشی مؤثر در کنترل و پیشگیری از شیوع ویروس کرونا داشته باشند دعوت می‌شود، آمادگی خود را جهت حضور در این کار خداپسندانه به جمعیت هلال احمر استان اصفهان اعلام کنند.

وی اظهار امیدواری کرد : همکاری و حضور نیروهای داوطلب جمعیت هلال احمر در یاری رسانی به تیم های درمان ، سند افتخار و برگ زرین دیگری از همدلی و همیاری شهر شهیدان در خدمت رسانی به  مردم شریف کردستان باشد .

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان اصفهان در پایان به شهروندان و هم استانی ها توصیه کرد : استفاده از ماسک و پرهیز از خروج غیرضروری از منزل و توجه به قرنطینه خانگی را در اولویت قرار دهند تا با قطع زنجیره انتقال ویروس کرونا در استان شاهد ریشه کنی این بیماری باشیم.

مطالب پیشنهادی