کد خبر : ۳۱۶۲۳ دسته : اجتماعی , اصفهان , اقتصادی , تاریخ انتشار : ۲۳:۰۷ - جمعه ۷ آذر ۱۳۹۳
اندازه فونت نسخه چاپی

استقامت در اوج مشکلات ، با استخدام نیروی جدید

گروه صنعتی گیتی پسند در مرحله ديگري از بكارگيري جويندگان كار، دانش آموختگان (فارغ التحصيلان) مرد دیپلم فنی و نظری و فوق دیپلم در رشته های مکانیک و تاسیسات را به همكاري دعوت كرده است.

به گزارش مفتاح نیوز ، پذیرفته شدگانی که فرآیندهاي جذب و استخدام را با موفقیت بگذرانند، در حوزه هاي صنایع چوب، نقاشی، جوشکاری و ترابري (راننده لیفتراک) به کار گرفته می شوند.

بنابر اين گزارش ساعت کار در گيتي پسند به مانند بسياري از واحدهاي توليدي در قالب شیفت هاي كاري روزكار، عصر و شب تنظيم شده و متناسب با برنامه توليد به كاركنان ابلاغ مي شود.
کارخانه های گروه صنايع گیتی پسند از سال 1377 و به مرور فعاليت خود را در شهرک صنعتی مورچه خورت اصفهان آغاز كرده اند و هم اكنون بالغ بر سه هزار نفر در بيش از سي واحد توليدي گيتي پسند مشغول به كار هستند.
نيوپايپ، اذين، نيوفكس، سپهرفوم، كيمياجاويد، ديناپليمر، RSN، SGP از مشهورترين نام هاي تجاري گيتي پسند در صنعت ساختمان، تاسيسات، برق، پليمر و كشاورزي در ايران و جهان مي باشند و بزرگان آن صنايع، گيتي پسند و محصولات آن را به خوبي مي شناسند.
استفاده از نخبگان علمي، تاسيس مراكز تحقيقاتي، توليد پژوهش محور، مولد و ملي و ايجاد اشتغال پايدار از مهم ترين ويژگي هاي گروه صنايع گيتي پسند است.
كاركنان گيتي پسند از شهرهاي اصفهان، شاهين شهر، نجف آباد، خميني شهر، سپاهان شهر و چندين شهر ديگر استان، روزانه با سرویس ایاب و ذهاب اختصاصي گيتي پسند به سر كار مي آيند.

ثبت نام کنندگان درصورتیکه شرایط اولیه استخدام را داشته باشند در مرحله بعد برای مصاحبه تخصصی دعوت میشوند.

قبول شدگان در مصاحبه تخصصی پس از تکمیل فرایند جذب و استخدام، بنا بر پیشینه شغلی یا توانمندی خود در بخش های مورد نیاز گروه به کار گرفته می شوند.

منبع: خانه خبر گیتی پسند

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 14 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری