کد خبر : ۹۰۹۸۹ دسته : اجتماعی , اصفهان , تاریخ انتشار : ۱۶:۳۴ - پنجشنبه ۳۱ شهریور ۱۳۹۵
اندازه فونت نسخه چاپی
رزمایش نیروی انتظامی،

اجراي رزمايش دفاع شهري و عملیات گروگانگیری در اصفهان

به گزارش مفتاح، سرهنگ” حسين حسين زاده” گفت: در ادامه رزمايش هاي نيروي انتظامي به منظور افزايش آمادگي و توانمندي نيروها در برابر حوادث و تهديدات امنيتي، فردا جمعه دوم مهرماه از ساعت 16 تا 18 بعد از ظهر رزمايش دفاع شهري با فرض عمليات گروگانگيري در منطقه امام زاده محمد، سينما ساحل، خيابان مصلي و بهارستان به اجرا گذاشته مي شود.

اين مقام انتظامي عنوان داشت: در اين رزمايش از تمام امكانات، تجهيزات و توان نيروي پليس براي برقراري هرچه بهتر امنيت در مواقع حساس و بحراني استفاده شده و كليه دستگاه هاي امدادي و خدماتي شهرستان اصفهان نيز با مجموعه فرماندهي انتظامي استان همكاري خواهند كرد.

جانشين فرمانده انتظامي استان با بيان اينكه در طول سال رزمايش هاي مختلفي توسط نيروي انتظامي به اجرا گذاشته مي شود گفت: هدف از اجراي اين اقدامات ارتقاي توانمندي، آزمايش ميزان واكنش سريع پليس در برابر حوادث، همكاري و مشاركت مردم و دستگاه ها ، نمايش اقتدار پليس و افزايش احساس امنيت در بين مردم است.

سرهنگ حسين زاده با تقدير از همراهي و سعه صدر مردم در اين گونه رزمايش ها خاطر نشان كرد: اميدواريم با همكاري و همراهي مردم و دستگاه ها بتوانيم اين رزمايش را با موفقيت به انجام رسانده و به تمام اهداف از پيش تعيين شده در آن دست پيدا كنيم و قدرت و صلابت و توانمندي و اشرافيت بالاي ماموران سخت كوش پليس را به نمايش بگذاريم. 

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =


صوت و فیلم

گزارش تصویری