19:17 1399/07/12

 

 

 سردار"محمدرضا میرحیدری" فرمانده انتظامی استان در همایش فدائیان ولایت 3 گفت: ما در این همایش گردهم آمدیم تا به دشمنان و عمربن عبدودهای زمانه اعلام کنیم که با تمام وجود همانند شهدای دوران دفاع مقدس، شهدای مدافع حرم و شهدای عرصه نظم و امنیت آماده جانفشانی برای انقلاب و اسلام عزیز و امنیت مردم شریف و ولایتمدار ایران هستیم.

وی افزود: اگر در حوزه سیاسی کسی بخواهد فتنه ایجاد کند، اگر در حوزه اقتصادی کسانی بخواهند اخلال ایجاد کرده و زندگی مردم را با مشکل مواجه سازند، اگر در حوزه امنیتی کسی بخواهد سرقتی مرتکب شود و یا شرارت کند و اگر در حوزه فرهنگی کسی بخواهد به ارزش های انقلاب دهن کجی کند همه نیروهای مسلح برای مقابله با آنها در آمادگی کامل به سر می برند.

سردار میرحیدری تاکید کرد: امروز همه نیروهای مسلح در قالب ارتش، سپاه، بسیج و نیروی انتظامی اجازه نخواهند داد کسی باعث رنجش خاطر امام زمان(عج) و رهبر عزیز انقلاب شود و در این راستا مصمم هستیم با همفکری و هم افزایی و همدلی یکدیگر نقشه راهی که مقام معظم رهبری و ستاد کل نیروهای مسلح برای ما ترسیم کردند را اجرا کنیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان به اراذل و اوباشی که با در دست گرفتن سلاح سرد و گرم باعث ایجاد رعب و وحشت در بین مردم هشدار داد و گفت: ما با تمام توان و قدرت در صحنه ایستاده و اجازه نمی دهیم کسی احساس امنیت را از مردم بگیرد.

وی قدرت اراذل و اوباش پوشالی عنوان کرد  و افزود: در این خصوص گروه های ویژه ای تشکیل شده که این گروه ها هوشمندانه و مقتدرانه عمل می کنند و بنا داریم تا ان شاء الله با کمک و همکاری مردم هیمنه این افراد را در صحنه جرم بشکنیم.

فرمانده انتظامی استان اصفهان با اشاره به همکاری نیروهای بسیجی در برقراری امنیت جامعه افزود: بسیج به عنوان سرمایه نظام و تکیه گاه دستگاه ها و ارگان های کشور است و بایستی از این ظرفیت بزرگ در تمام حوزه ها به ویژه ارتقای امنیت به بهترین نحو استفاده شود.#

برقراری امنیت پایدار نیازمند روحیه انقلابی گری است/ لزوم هماهنگی نیروهای نظامی و انتظامی برای ایجاد امنیت در کشور

گروه استان ها _ اصفهان _ عضو مجلس خبرگان رهبری، با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری مبنی بر ترویج روحیه انقلابی در همه دستگاه ها و ارگان ها، برقراری امنیت پایدار و مقتدرانه در کشور را نیازمند روحیه انقلابی گری بین نیروهای نظامی و انتظامی عنوان کرد.

آیت الله "سید ابوالحسن مهدوی" در حاشیه همایش فدائیان ولایت 3 که با حضور نیروهای نظامی و انتظامی در ستاد فرماندهی انتظامی استان اصفهان برگزار شد به خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: امروز همه ما یک وظیفه سنگین برعهده داریم و آن حفظ امنیت کشور است.

وی با اشاره به آیه ای از قرآن مجید که خداوند در آن خطاب به مسلمانان می فرماید :«در برابر مشکلات سست و محزون نشوید و در برابر مصیبت ها یاس و نا امیدی به خود راه ندهید.»، گفت: آن چیزی که ترس را از ما می گیرد و باعث پیشرفت و توسعه و برون رفت از مشکلات می شود داشتن روحیه انقلابی گری است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری در ادامه، برقراری امنیت پایدار در کشور را نیازمند روحیه انقلابی گری در بین نیروهای نظامی و انتظامی دانست و گفت: مقام معظم رهبری بارها این موضوع را به نمایندگان مجلس خبرگان رهبری، نمایندگان مجلس شورای اسلامی، هیئت دولت، نیروهای مسلح و همه دستگاه ها و ارگان ها تاکید کردند.

وی با بیان اینکه به فرموده رهبر معظم انقلاب «هیچ مشکلی در کشور وجود ندارد که قابل رفع نباشد»، افزود: امروز شاید به لحاظ اقتصادی و تحریم های ظالمانه استکبار جهانی با مشکلاتی مواجه هستیم اما یقیناً با روحیه انقلابی می توانیم این مشکلات را رفع کنیم و دشمن را در نقشه هایش مایوس سازیم.

وی ضمن تشکر از فرمانده انتظامی استان اصفهان که در برگزاری نشست هماهنگی بین نیروهای مسلح استان پیش قدم شده است، اظهار داشت: در نظام اسلامی ما نیروهای مسلح همه یک هدف را دنبال می کنند و آن حفاظت از امنیت و آرامش کشور است و امیدوارم با این اتحاد و هماهنگی که وجود دارد ماموریت های خود را به خوبی دنبال کرده و رو به جلو پیش بروند.

آیت الله مهدوی بر لزوم هماهنگی بین نیروهای نظامی و انتظامی برای ایجاد امنیت در کشور تاکید و گفت: وقتی می بینیم که برای امنیت و اقتدار کشور سپاه، ارتش و نیروی انتظامی به یکدیگر کمک می کنند و برای ایجاد امنیت با هم هماهنگ می شوند این موضوع هم باعث دلگرمی مردم و دلسوزان نظام و هم باعث یاس و ناامیدی در بین دشمنان می شود چرا که دشمنان همیشه دنبال این هستند که بین نیروهای نظامی و انتظامی ما اختلاف انداخته و با این حربه بتوانند اهداف خود را پیش ببرند.

وی افزود: نظام ما یک نظام مردمی است و معنی آن این است که این خود مردم هستند که هم از سپاه و هم از ارتش و هم از نیروی انتظامی حمایت می کنند به خصوص اینکه خود مردم روحیه بسیجی دارند و آنها بودند که به عنوان بسیجی در دوران دفاع مقدس به جبهه ها رفتند و اصل جنگ را آنها به پیش بردند و در نهایت هم به پیروزی رساندند.

آیت الله مهدوی با بیان اینکه نیروهای نظامی و انتظامی در کنار اقتدار باید مردمی بودن و روحیه خدمت به مردم هم در وجودشان کاملاً مشهود باشد، تصریح کرد: امیدوارم این عزیزانی که امروز در خدمت ولی فقیه زمان خود خدمت می کنند با همین روحیه خود را برای خدمت کردن در حضور حجت الهی نیز آماده کنند و بتوانند ان شاء الله در آن زمان امنیت حکومت جهانی امام زمان(عج) را برقرار کنند.#

مطالب پیشنهادی