کد خبر : ۸۳۴۲۱ دسته : اصفهان , تاریخ انتشار : ۹:۵۱ - چهارشنبه ۲۵ اسفند ۱۳۹۴
اندازه فونت نسخه چاپی
سردار آقاخاني خبر داد:

آغاز فعاليت سامانه هوشمند “همپا” در طرح نوروزي پليس اصفهان

به گزارش مفتاح، سردار” عبدالرضا آقاخاني” در حاشيه رزمايش طرح نوروزي فرماندهي انتظامي استان اصفهان به خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: رزمايش طرح نوروزي پليس اصفهان با حضور همه دستگاه‌های خدماتي و امدادي از جمله هلال احمر، آتش نشاني، اورژانس، امداد خودرو و ديگر دستگاه‌ها از امروز 25 اسفندماه تا 15 فروردين در تمامي جاده‌هاي استان به اجرا گذاشته می‌شود نيروهاي پليس نيز به طور 100 درصد در خدمت مردم و مسافران نوروزي خواهند بود.

اين مقام انتظامي بيان داشت: با همكاري و هماهنگی‌های به عمل آمده بالغ بر هفت هزار نيرو از تمام دستگاه‌های خدماتي و امدادي در طرح نوروزي 95 حضور خواهند داشت.

وي افزود: از اين تعداد دو هزار نيرو و 300 الي 400 تيم خودرويي و موتوري از پلیس‌های راه و راهور درراه‌های شهري و برون‌شهری مستقر شده و علاوه بر نظارت بر عملكرد رانندگان و برخورد با خودروهاي حادثه ساز به مسافران نوروزي گرفتار در جاده نيز خدمت رساني می‌کنند.

اين مقام مسئول از آغاز فعاليت سامانه هوشمند” همپا” در جاده‌هاي مواصلاتي استان هم‌زمان با اجراي طرح نوروزي خبر داد و اظهار داشت: اين سامانه در تمامي نقاط حادثه خيز جاده‌هاي استان نصب شده و قبل از اينكه رانندگان به آن نقطه برسند به صورت خودكار هشدار داده می‌شود كه اميدواريم با اين كار هوشمندي رانندگان را بتوانيم با درصد بسيار بالايي افزايش داده و از وقوع حوادث ناگوار جلوگيري به عمل آوريم.

سردار آقاخاني با بيان اينكه در طرح نوروزي سال 94 با كاهش 35 درصدي تصادفات فوتي درراه‌های شهري و كاهش 18 درصدي تصادفات فوتي درراه‌های برون‌شهری مواجه بوديم گفت: هدف گذاري ما در طرح نوروزي سال 95 نيز كاهش 20 درصدي تصادفات فوتي است كه انتظار داريم با همت و تلاش پليس و همه دستگاه‌ها و همچنين رعايت قوانين و مقررات از سوي رانندگان به اين هدف دست پيدا كنيم.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 1 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری