کد خبر : ۱۰۴۹۴۸ دسته : اجتماعی , اصفهان , تاریخ انتشار : ۱۰:۳۵ - چهارشنبه ۲۹ شهریور ۱۳۹۶
اندازه فونت نسخه چاپی

آغاز رزمايش بزرگ “ذوالفقار یک” با 151 تيم عملياتي در اصفهان

سردار” مهدي معصوم بيگي” در حاشيه  رزمايش “ذوالفقار یک” در جمع خبرنگاران؛ گفت: فرماندهي انتظامي استان به منظور افزايش تحرك و چابكي در راستاي ارتقاي امنيت استان قرارگاهي تحت عنوان قرارگاه عملياتي اقدام و عمل را تشكيل داد تا بتواند با استفاده از ظرفيت هاي خود و مشاركت ديگر دستگاه ها طرح ها و برنامه هايي را به اجرا بگذارد تا نسبت به گذشته شاهد امنيت بهتر و بيشتري در سطح استان باشيم.

وي افزود: در همين راستا پس از برپايي جلسات و اتاق هاي فكري كه در قرارگاه مذكور تشكيل شد نهايتاً رزمايشي با عنوان ذوالفقار 1 در دستور كار قرار گرفت كه اين رزمايش از امروز به مدت چهار روز در شهر اصفهان و ديگر شهرستان هاي استان شروع مي شود.

اين مقام مسئول با بيان اينكه بيش از 151 تيم عملياتي در اين رزمايش حضور دارند عنوان داشت: در اين رزمايش تمركز نيروها در كانون هاي جرم مواد مخدر، سارقان و اراذل و اوباش خواهد بود.

سردار معصوم بيگي خاطر نشان كرد: انشاء اله اين طرح امروز با نام خدا و با استعانت از حضرت ولي عصر(عج) شروع مي شود و در آستانه بازگشايي مدارس و ماه محرم به مردم اين اطمينان را مي دهيم كه از يك امنيت آرامش بسيار بالايي برخوردار خواهند بود.

فرمانده انتظامي استان رزمايش مذكور را اولين خروجي قرارگاه عملياتي اقدام و عمل عنوان كرد و اظهار داشت: قرارگاه عملياتي اقدام و عمل يك قرارگاه دائمي است و به صورت مستمر طرح ها و رزمايش هاي ويژه در آن طراحي و اجرا مي شود.

سردار معصوم بيگي بزرگترين سرمايه هر كشور، جامعه و شهري را امنيت عنوان كرد و گفت: مسلماً ساير موءلفه هاي توسعه در جامعه تنها با وجود امنيت موضوعيت پيدا مي كند و خدمتگذاران در نيروي انتظامي مانند مجاهدان في سبيل الله براي برقراري اين امنيت و آرامش از هيچ تلاشي كوتاهي نمي كنند.

وي جهاد في سبيل الله را به عنوان جهد مستمر و بلا انقطاع براي انجام ماموريت توصيف كرد و افزود: امروز هيچ خدمتي بالاتر از خدمت به مردم نيست و چه خدمتي بهتر از برقراري امنيت و احساس امنيت در جامعه مي تواند باشد.

سردار معصوم بيگي با تقدير از دادستان و دستگاه قضائي خاطر نشان كرد: با هماهنگي خوبي كه امروز در حوزه قضايي و نيروي انتظامي وجود دارد روز به روز شاهد امنيت و ارتقاي موثر آن خواهيم بود چرا كه هركجا اين دو نهاد در كنار يكدگير، همگرا و هم افزا با هم بودند نتيجه آن نيز امنيت مطلوب براي مردم بوده است. دو نهاد در كنار يكدگير، همگرا و هم افزا با هم بودند نتيجه آن نيز امنيت مطلوب براي مردم بوده است.

ارسال نظر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + 6 =


صوت و فیلم

گزارش تصویری