به گزارش مفتاح و به نقل از  پایگاه خبری پلیس سردار "مهدی معصوم بیگی"گفت: به دنبال اعلام طرح اصلاح مصرف سوخت (بنزین ) عده ای فرصت طلب با سوء استفاده از اعتراضات مردمی به ایجاد اخلال در نظم عمومی و تخریب اموال دولتی وخصوصی پرداختند که در همان ساعات اولیه نیروهای جان برکف پلیس استان در صحنه حاضر شده و مقتدرانه با اخلال گران برخورد کردند.

وی افزود: طی روزهای اخیر با تلاش و مجاهدت همکارانم و همکاری دیگر دستگاه های امنیت ساز عوامل اصلی ناامنی در استان شناسایی و برخورد لازم با آنها صورت گرفته و بحمداله آرامش کامل در استان اصفهان برقرار شده است.

فرمانده انتظامی استان اصفهان، ضمن تقدیر و تشکر از هوشمندی و بصیرت مردم اصفهان که در همان ساعات اولیه صف خود را از افراد اخلال گر جدا کردند اظهار داشت: از مردم عزیز استان می خواهم همچنان این روند را ادامه داده و هرگونه مشاهدات، اخبار و اطلاعات مبنی بر اخلال و بی نظمی و تخریب اموال عمومی را از طریق تماس با شماره تلفن 110 به پلیس گزارش دهند.

سردار معصوم بیگی، تصریح کرد: بررسی های صورت گرفته نشان می دهد افراد دستگیر شده از سوی سازمان های ضد انقلاب و منافقان پشتیبانی و حمایت شده و با طرح ریزی و آمادگی قبلی به دنبال سوءاستفاده از اعتراضات به حق مردم و برهم زدن نظم و امنیت بودند که این بار نیز با جدا شدن مردم از صف آنان و اقتدار پلیس و دیگر دستگاه های امنیت ساز، در رسیدن به اهداف خود ناکام ماندند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه پلیس حافظ جان، مال، ناموس و آبروی مردم است گفت: امنیت مردم خط قرمز پلیس است و به مردم اطمینان می دهیم که ماموران پلیس جان برکف آماده حفاظت از امنیت آنان هستند و اجازه نخواهند داد عده ای فرصت طلب در زندگی مردم اخلال ایجاد کنند.#

مطالب پیشنهادی